| intrebatoarea69 a întrebat:

Poate sa-mi zica cineva unde as putea sa ma angajez ușor ca minor?

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

McDonalds KFS penny Ldl Subway și du-te personal și întreabă și nu te lasă bătut mergi și în alte locuri.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nicaieri, termina ti liceul si după ce faci 18 ani te poti angaja unde vrei tu legal.

| haileewatson a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Te poti angaja de la 15 ani legal in Romania, nu mai vorbi prostii.

| haileewatson a răspuns:

Orice magazin, cafenea, restaurant, supermarket din orasul tau.

| MateiStef a răspuns:

Minim 16 ani pe plaja 3000 lei/luna, 12000 lei in final, iunie, iulie, aug si septembrie. Cauta pe net mai multe detalii