| cinevaiubestepealtcineva a întrebat:

Pot sa devin designer vestimentar chiar daca nu fac nu ma duc al liceul de arta ( ma duc la altul) si ma duc la facultate (pentru designer) big grin?

Răspuns Câştigător
| ramitzu a răspuns:

Normal ca poti sa devi... liceu nu are nici o importanta de ce profil e. important e sa iei bacul. sa ai diploma... si dupa te poti duce la orice facultate vreiwinking

4 răspunsuri:
| Cumătru de la Galați a răspuns:

Nu contează liceul, și la urma urmei, nici măcar facultatea.

| piktor a răspuns:

Sigur
conteaza sa ai talent
facultatea nu`i pentru designeri. e facultate de arte plastice

| คเค๓เк a răspuns:

Da desigur!

| BuBu_7744 a răspuns:

Da, nu conteaza liceultongue