| Ana11Mari a întrebat:

Pot să mai dau la academia de poliție dacă atunci când eram mică am avut două convulsii, o aşa zisă epilepsie care a fost tratată şi s-a dovedit că sunt sănătoasă acum și nu mai am nimic? Vreau un răspuns urgent, vă rog

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti candida, daca acum esti sanatoasa.

| Ana11Mari explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc mult, deși doctora care mi-a dat tratamentul atâția ani şi mergeam, susține că nu pot să mai dau. Doctora e oricum foarte bătrână, nu prea mai știe nici ce face, azi zicea ceva, mâine altceva. Dar m-a cam descurajat.
Un alt medic mult mai bun mi-a spus că nici nu aveam nevoie de tratamentul pe care l-am primit.
Am zis că o să mai consult încă un medic specialist pentru a vedea încă o părere.