| 334499 a întrebat:

Poti sa fii receptioner cu 2 dinti lipsa in fata(la un hotel de 4 stele)?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți să fii.

| 334499 explică (pentru anonim_4396):

Intrebare scrisa in graba si agitatie happy obiceiurile vechi revin, in astfel de situatii

| anonim_4396 a răspuns (pentru 334499):

E a doua oară când îți spun asta.

| 334499 explică (pentru anonim_4396):

Sa te frec si eu pentru prima oara dar iarta-mi exprimarea big grin eu vreau un raspuns la intrebare daca se poate tongue Ms frumos pentru observatie apooroopohappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru 334499):

Păi tu ce răspuns cauți?

| 334499 explică (pentru anonim_4396):

Credeam ca ti evidenta greselilor mele happy vedeai tu atunci laughing Pai raspunsurile scurte nu ma ajuta sa termin de mestecat ceva ce ma apasa si la care caut rezolvare.Scuze ca te-am uitat 9octombrie happy Acum chiar nu te mai uit big grin Nici nu stii cat m-am chinuit sa scriu cuvantul " apooroopo" sa nu mai zici ceva laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru 334499):

Am înțeles, nu mai zic nimic. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nu stiu ce sa-ti zic, depinde foarte mult de pozitionarea lor. (daca ma intelegi, cat de vizibila este problema). Chiar nu vreau sa supar pe nimeni sau ceva, dar iti spun din experienta (nu chiar laughing, dar si eu am avut un dinte ceva mai stramb si mi-am pus aparat dentar si ma simt mult mai bine in pielea mea). Consider ca dantura este cea mai importanta, dar de altfel inteleg si costurile (desi parintii mei le-au suportat pe ale mele). Foarte posibil de asemenea sa iei postul si pe parcurs sa ai grija de acest aspect. Incearca si vezi ce iese! Oricum inteligenta conteaza mult mai mult decat aspectul fizic. Bafta!

| Rainmaker a răspuns:

Salut!
Ma cam indoiesc.Ca receptioner, chiar si la stele mai putine cred ca aspectul exterior primeaza.Musafirii intra mai intai in contact vizual cu tine.Si cum prima impresie conteaza, tu esti primul care reprezinta institutia. Posibil sa-si dea cu parerea ceva de genul :"Cum e turcul si pistolul" si sa se mute la concurenta.