| sokeging a întrebat:

Regizor,scenarist,autor,traducator,pot fi compatiile cu activitatea de avocat?

Răspuns Câştigător
| Alex_Maciu_1989 a răspuns:

Yes. check this page out it may help you a lot! https://propaperwritings.com/

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu sunt motive de incompatibilitate, problema este sa le poti exercita.

Bula
| Bula a răspuns:

Contra-intrebare:
Meseria de sofer, bucatar, baby sitter pot fi compatibile cu meseria de avocat, cand este si parinte pedeasupra? happy

| darrio2007 a răspuns:

Nu prea au legatura cu avocatura.Primele trei ar merge.

| 141414 a răspuns:

Da, da, o metafora draguta. Dar si actor, no? Si protector, no?

| luatcercei a răspuns:

Da.