| Russel69 a întrebat:

Sall prieteni cu ce.ca e bine sq merg la intalnire.Nu stiu ce sa-i duc flori trandafiri de astea stiu. Dar vreau alte sa o impresionez altcumva nu stiu. Vreau alte idei ce as putea sa-I cumpar in afara de flori trandafiri etc.Mutumesc mult.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-i mai lua nimic... O floare ajunge

| Russel69 explică (pentru Adry05):

Si daca nu se multumeste ce fac

| Adry05 a răspuns (pentru Russel69):

Si tie ti se pare normal sa te duci la intalnire cu bratul de cadouri si mai si intrebi asta? Nu e logic ca e ceva in neregula cu fata asta daca te refuza pentru faptul ca nu i-ai luat decat o floare? Eu am iesit cu tipi care nu mi-au luat nimic la prima intalnire si tot am continuat sa ies cu ei daca mi-au placut. Conteaza sa fii tu placut, degeaba ii duci bratul de cadouri daca compania lasa de dorit. Fata n-o castigi iprin cadouri doar eeventual pe aia interesata dar nu cred ca te atrage sa intretii panarame, zic si eu.

| Russel69 explică (pentru Adry05):

Am inteles dar chiar cu mana goala nu mi se pare prea bine. Este prima intalnire si de aia vreau sa stiu Ea mi-a zis.ca sa-i fac o supriza si nu stiu ce vrea.Am intrebato ce vrea dar nu vrea sa imi spuie.

| Adry05 a răspuns (pentru Russel69):

N-am zis cu mana goala, am zis sa nu-i iei mai mult de o floare. Oricum, daca tot vrea o surpriza mai bine ia-i ceva la care sa nu astepte, ceva care sa aiba legatura cu relatia voastra, o floare e cam banal si asteptat, incearca sa gandesti tu altceva.

| Russel69 explică (pentru Adry05):

Si cam cam ai zice tu ai vreo idee mai buna. Poate sti mai bine pentru mine e prima data.multumesc anticipat