| vladteodor97 a întrebat:

Sall toata lumea!
Sunt in clasa a 8-a si vreau sa merg la liceu in Drobeta tr sev.
media o sa imi iasa cel mai probabil 9, 9 sau 9, 8
la ce liceu recomandati sa merg si pe ce profil ( tinand cont ca sunt bun la mate) -

ps - exista vreun profil fara limba franceza?

Răspuns Câştigător
| Ayna a răspuns:

De liceu nu stiu, deoarece nu sunt din Romania; dar de profil parerea mea este sa alegi profilul real.Mai ales ca esti un baiat destept si capabil.Pentru viitorul tau o sa fie bine mai departe la o facultate in domeniul economiei(unde sunt multe perspective!)
Daca nu ma gresesc, la profilul real este doar limba engleza! Dar asta e la mine in tara. Tu poti sa te interesezi cum e la voi!
Bafta!

1 răspuns:
| Anndi98 a răspuns:

Si eu sunt buna la mate si nici mie nu imi place francezalaughing la Realhappy si apoi la mate-info:devil)