| Nanami利 a întrebat:

Ce meserie credeti ca e mai faina? Doctor ginecolog, doctor chirurg sau doctor chirurg estetician?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doctor BUN.asta e cel mai bine.ca daca ajungi un idiot ca diploma si omori oamenii in loc sa-i faci sanatosi mai bine stai cuminte.asta ti-o spune un OM.

8 răspunsuri:
| anotimp2 a răspuns:

Pai doctor chirurgie generala, nu? Hmm prefer cardio-chirurghappy

| DrunkenRat a răspuns:

Toate 3 sunt ingrozitoare. Daca te faci ginecolog, vezi prea mult din ceea ce nu ar trebui sa vezi, daca te faci chirurg, ajungi sa faci tot felul de masaje de recuperare la babe, iar ca estetician umflii sanii vedetei x. Okay, cineva trebuie sa le faca si pe astea, dar...

| Inoue a răspuns:

Heyybig hug Dupa parerea mea cea mai faina meserie este cea de doctor chirurg cardiolog, cardio-toracic sau cardio vascular.Tot ce are legatura cu inima.Dar si neurochirurgia e faina.
Pupici:*!

| BabyBugsBunny a răspuns:

Daca ar fi dupa mine (baiat) as fi ginecolog ca sa pot vedea pasarica la femeilaughing

| 90245438 a răspuns:

Doctorul chirurg dupa parerea mea.

| Apollon a răspuns:

Proctolog e si mai fain.

| Eu_Anusca_1993 a răspuns:

Doctor chirurg ...asta e parerea mea