| Szzeby a întrebat:

Salll TPU! Deci(fara deci) am o problema cu alegerea carierei. Voiam sa devin cantaret,dar imi spuneti unde trebuie sa merg ca sa ajung celebru si sa fiu platit,am vrut sa devin actor,dar am realizat ca in Romania nu este Hollywood, m-am gandit la prezentator la o emisiune, dar tot nu stiu cum sa ajung si ce trebuie sa urmez puna cand sa ajung in aceste functii. Vreau informatii.

FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| Adi_Chindea_1995 a răspuns:

Bine hai sa ii dam drumul.
CANTARET:-Mergi la un studio (din judet) la studio poti repeta diverse piese..acasa iarasi poti lua o foaie un pix si scrii versuri si poti inregistra piesa.dar sunt multe batai de cap.
ACTOR: Poti merge la teatru (la reprezentati)si inveti din ce fac ei.
Fundoi? happy