| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare.As vrea sa stiu si eu cum ar trebui sa arat la corp si la ce varsta pot sa intru in modeling, sa ma fac fotomodel? Am 13 ani, cantaresc cam 65 de kg(nu sunt gras) sunt inalt(multi oameni spun ca am 16-17 ani) ochii albastri, deocamdata nu am patratele si un corp perfect, insa sunt sigur ca pana la vasrta cand voi intra in modeling voi avea un corp perfect.

5 răspunsuri:
| jhonsmyth a răspuns:

La13ani trebuia sa ai maxim55kg nici decum65, eu am 1, 75 inaltime si am72kg asta este potentialul normal dar uitate pe stasticiile inaltimii succes in modelinghappy

| BeHappyOriceArFi explică (pentru jhonsmyth):

Am in jur de vreo 1, 65, nu sunt prea sigur, chestia este ca am si ceva muschi pe mine, doar ca nu am patratele si nu am nici un piept precum o armura, insa pana la urma o sa imi fac si un abdomen calumea si o sa mai cresc, abia am 13 ani.

| senstein a răspuns:

Nu mai bine te faci Gigolo? Se castiga foarte bine...

| uurra a răspuns:

Iti trebuie peste 1, 80 si un corp bine-lucrat. dar e bine sa te bagi. te perfectionezi pe parcurs

| Blonda_Iulica_1995 a răspuns:

Intra pe situl www.MRAmodels.ro ....acolo este cea mai buna agentie (e din Bucuresti)