| Daniel_Teodor_1998 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare! Sunt in ultimul an de liceu si chiar vreau sa merg in armată dupa ce termin liceul, cat timp dureaza(eu am auzic că 6 luni dar nu sunt sigur) câți bani mă costa, ce probe o sa dau si in ce județ pot sa ajung? Eu sunt din Vâlcea. Aștept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Salut! Ai la Valcea scoala de geniști. Fiecare judet are un birou zonal de recrutare. Du-te si întreabă cand mai recurteaza (cred ca prin ianuarie-februarie) vine urmatoarea tura.