| MiculFaraon a întrebat:

Am terminat facultatea de tehnica dentara, iar in vara acum vreau sa dau la stomatologie. Stiti cumva daca pot face in asa fel sa incep stomatologia din anul 2 sau chiar 3? Ca in primul an la ambele facultati este cam aceeasi materie. Va intreb, poate ati întâlnit persoane care sunt in cazul meu. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu exista scurtaturi patron. Poti cel mult sa suni la secretariat si sa intrebi daca se pot echivala anumite examene dar is sanse foarte mari ca raspunsul sa fie nu.