| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
As dori sa ma inscriu la Academia Natioanala de Inforamtii (SRI).
Unde pot depune dosarul? Am intrat pe animv.ro si am vazut ca inscrierile se fac la Bucuresti.
Se poate face si din judetul din care apartin (Vaslui)? Sau daca imi puteti da mai multe detalii, eu m-am uitat pe fiserul pdf de inscriere 2012 la academie si am inteles ce probe dau, dar nu m-am lamurit cu inscrierea mai exact pot sa ma duc la Vaslui sa cer mai multe informatii? Multumesc anticipat, dau funda.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te la Serviciul SRI din Vaslui si acolo obtii toate informatiile de care ai nevoie.

| mixxjim a răspuns:

Daca inscrierile se fac in Bucuresti, inseamna ca acolo depui si dosarul. Daca vroiai la medicina cum faceai? Poti da si un telefon direct la ei sa-i intrebi, sa nu mai bati drumul pana la SRI Vaslui, daca nici asa nu te lamuresc atunci te duci la tine in judet sa intrebi http://www.animv.ro/contact.html

| stpu a răspuns:

Da, dosarul se poate depune si la biroul SRI din judetul tau.
Academia Nationala de Informatii apartine direct de SRI.