| Mircok a întrebat:

Care este cea mai buna platformă de recrutare? Vreau sa îmi găsesc un job destul de serios și potrivit unui student pentru următoarele 6 luni (cu aproximație).
Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Ejobs

e de, departe CEA MAI BUNA
mi-am gasit job in IT in 2 zile mari si late, NO SHlT

insa, daca, cauti ceva mai putin cautat (IT se cauta, am primit telefoane si dupa 3 saptamani sa vin la interviu de job) atunci nu strica sa intrii pe toate si sa iti pui CV si sa aplici pentru job-uri

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrei sa spui, agentie de recrutare.
Pai nu stim, ca nu avem habar ce agentii sunt in judetul tau.

| Mircok explică (pentru Violleta2022):

Nu, platformă / site cum ar fi cele deja menționate.

| danutzu96 a răspuns:

Ai uitat sa specifici ce tip de job cauti. Sunt multe platforme bune : Hipo, Myjobs, Ejobs...

| Mircok explică (pentru danutzu96):

Ceva ce are legătură cu domeniul economic.