| costi900 a întrebat:

Vreau si eu un program 5 zile sala (luni pana vineri) sa fie destul de serios

Răspuns Câştigător
| FitnessTrainer a răspuns:

Luni-Piept,abdomen
Marti-Spate
Miercuri-Picioare
Joi-Umeri, trapez
Vineri-Biceps, triceps, antebrat

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu programul trebuie sa fie serios ci atitudinea ta fata de acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, aici găseşti un program complet foarte bun: http://www.steroizi.ro/articole/program_pentru_forta_si_masa_musculara.php

| ValyComan a răspuns:

Foarte bun programul recomandat de FitnessTrainer, acelaşi ţi la-ş recomanda şi eu.

| smecheriyee a răspuns:

Luni picioare marti piept miercuri spate joi biceps si triceps si antebrat si vineri umeri si trapezi sper ca te-am ajutat

| FitnessTrainer a răspuns (pentru smecheriyee):

Nu prea e ok sa faca biceps dupa spate.