| Alex2021 a întrebat:

Salut! Doresc sa studiez la Facultatea de Ingineria si Gestiunea Productiilor Animaliere din cadrul Universitatii USAMV-Bucuresti, specializare TPPA. Voiam sa stiu cat de bună si utilă este aceasta facultate si cam cum stau treburile aici. Si daca aveti idee pe unde se poate lucra dupa absolvirea acestei facultati! Mersi!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ingineria si Gestiunea Productiilor Animaliere... Voiam sa stiu cat de bună si utilă"

caută și tu la joburi dacă vezi așa ceva la cerințe...

| Alex2021 explică (pentru sierra1):

Există da, dar mă interesează și o opinia publică.

| sierra1 a răspuns (pentru Alex2021):

Piata (muncii) reflecta adevărul