| MaradonaGapiro a întrebat:

După absolvirea liceului as vrea să dau la SRI Brigada Antitero ca subofițer. Si din cate am auzit, ca subofițer la Brigada Antitero este de ajuns să iei bacalaureatul si sa fii practicat de sport de contact. Mă poate ajuta cineva cu niste informații exacte? Si unde as putea sa ma interesez? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La SRI trebuie sa te interesezi, doar nu la taraba țaței Leana din piață.

| MaradonaGapiro explică (pentru darrio2007):

Stiam bro, dar nu răspunde nimeni la telefon. Ma gândeam ca ma poate ajuta cineva cu un raspuns concret pentru Brigada Antitero. Dar asa e lumea in ziua de azi, rea

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cum unde sa te interesezi? La sediul SRI din judet.