| Matteo1234 a întrebat:

Salut fratilor, de ceva timp lucrez intr.un restaurant ca chef, uneori ca si kitchen assistant, mentionez ca sunt in Anglia, treaba e ca eu n am mai lucrat intr.un restaurant pana acum si mi se pare stresant locul de munca dar nu pot pleca ca salariul e bun si nici n.am unde sa ma duc in alta parte, ceva sfaturi sa ma obisnuiesc sau sa trec peste stres? Ma cam afecteaza asta sincer

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai un job, nu este cazul să renunți la el. Analizează ce anume îți provoacă stresul și neutralizează.