| Melissa_5072 a întrebat:

Lucrez intr-un mediu destul de stresant - munca de birou - si as dori sa stiu ce solutii anti-stres imi puteti recomanda.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Block240_5838 a răspuns:

Joaca`te jocuri in care trebuie sa impusti oameni, eu cand sunt stresat ma joc left4dead I don't want to see

2 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Sa iesi cu iubitul la o plimbare.Un masaj si o baie reconfortanta.

| BaяbieGυяl a răspuns:

Pai du-te la salon, piscina spa sau fa ce iti place tie iesi cu o prietena la mall uite-te la filme. sper ca ti'am fost de ajutor