| L0V3pink a întrebat:

imi puteti spune cum imi pot face ecranul mai luminos? Este intunecos.

Răspuns Câştigător
| MrLentziu a răspuns:

Sunt langa butonul de stingere pentru. ercan sunt acolo niste butoane, iar acolo gasesti si luminozitateawinking!(sunt ca un fel de setari)

4 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Intri in setari si dai la luminozitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca stez din buotanele de la monitor si tot intunecos vede, ce mai pot sa fac?

Răspuns utilizator avertizat
| cris_3973 a răspuns:

Buna! Setarile astea le faci din meniul monitorului.cand intri o sa vezi ca iti apar luminozitatea, contrastul.