| ioanaccc a întrebat:

Seara'! Am un laptop Toshiba si am web'ul cupris in laptop, as vrea un program cu care pot schumba lumina web-camului (mai intunecos, mai luminos) mersi mult funda

1 răspuns:
| Corneliu_Prelly_1989 a răspuns:

Pai ce-i asa greu? intri pe site-ul Toshiba si in functie de modelul de laptop si sistemul de operare (windows) iti descari driverul pentru web (camera). sau intri aici http://se.computers.toshiba-europe.com/......RT_PORTAL/ completezi cu datele laptopului tau (care probabil le gasesti daca il intorci cu susul in jos)... de retinut ca pentru web pe mess sau skype. setarile se fac din mess sau skype-ul respectiv.