| numesiprenume0 a întrebat:

In ce domenii cu studii postuniversitare sau superioare de scurta durata sunt cele mai bune salarii? Dar in domeniile cu studii medii? Ofer funda!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Cred că pui problema gresit. Dacă aflii că piloții de avioane cu reacție au cele mai mari salarii te faci pilot? Sau dacă scafandrii...
Cred că trebuie să-ți răspunzi mai întâi la intrebările : "ce știu?", "ce pot?", "ce-mi place?" și abia apoi "ce vreau"