| edani99 a întrebat:

In ce tara/tari credeti ca as avea succes ca translator? Mi-ar placea foarte mult SUA dar nu stiu daca am sanse insa va las pe voi sa ma lamuriti. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Curious1324 a răspuns:

Italia, SUA, Franța, Germania, aici in România, in Italia iti recomand pentru ca sunt prăjită la engleză, stiu pentru ca am facut scoala acolo

6 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Daca stii foarte bine o limba orientala, cred ca ai sanse oriunde. Cu limbile internationale (gen engleza sau franceza), nu prea cred c-o sa faci mare lucru, deoarece concurenta e mare.

| Joker11 a răspuns:

Te pot ajuta in legatura cu asta! Eu ti-as zice sa incerci SUA cum ai spus si tu, sau poti incerca in Franta.

| Curious1324 a răspuns:

Șanse ca translator de care?

| edani99 explică (pentru Curious1324):

Specializat pe limba engleza

| Curious1324 a răspuns (pentru edani99):

Italia, SUA, Franța, Germania, aici in România, in Italia iti recomand pentru ca sunt prăjită la engleză, stiu pentru ca am facut scoala acolo

| syos007 a răspuns:

Te pot ajuta in legatura cu asta! Eu ti-as zice sa incerci SUA cum ai spus si tu, sau poti incerca in Franta. Stiu pe cineva care e translator in Franta si ii merge destul de bine. Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| Bluefighter a răspuns:

Ca translator pe limba engleză poţi merge in multe ţări, dar favorabile sunt SUA, Anglia si Germania, după părerea mea acestea au o influenţă mai mare si poţi fi plătit mai bine.