| Calyph a întrebat:

Intentionez sa intru la Academia de Politie pe viitor si vreau sa intreb,pe cine e in prezent acolo sau a terminat acolo,sau cine cunoaste,prin ce voi trece pana voi ajunge sa lucrez in aceste domeniu. Spre ex: care sunt gradele,cum le pot atinge,ce probe voi da, ce fel va fi la facultate etc.De asemenea, mentionez ca sunt elev in clasa a 11-a, la profilul filologie.Am media generala in jur de 8, 90: Am sanse sa intru?

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Din cate stiu dupa ce iesi din academie ai post asigurat. gradul cu care iesi parca este sub-ofiter. nu sunt sigur.nu cred ca au vreo importanta notele. acolo vei da examen.proba sportiva si proba scrisa