| Pauull99 a întrebat:

Salut! Sunt elev de a9 a in Sincai si ma gandeam la viitor. Vreau sa intru la Politehnica, iti afecteaza cu ceva media generala din anii 9-12, media de admitere la facultate?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Crezi că-i doare pă ăia de media ta la religie/sport/purtare/desen/? Nici vorbă. Eventual mediile la mate/info

1 răspuns:
| ArthurWarner a răspuns:

Depinde cum se v-a tine admiterea atunci. De exemplu din cauza pandemiei anul trecut a fost admitere pe dosar adică puteai întra ori pe media din bac de la matematica și fizica sau dacă nu dădeai bac la fizica pe media din liceu la mate și fizica dar de obicei se da concurs.