| Jiju a întrebat:

Salut, ma intrebam daca stie cineva unde as putea gasi un loc de munca de acasa, adica sa lucrez de acasa deoarece sunt foarte ocupata cu scoala si nu am destul timp de un job full-time. ( 15 ani, Satu Mare)

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Jiju explică (pentru Brigaela):

Pot sa fac chestii handmade

| Brigaela a răspuns (pentru Jiju):

Din experienta mai multor prietene si cunostinte, chiar daca esti foarte foarte talentata si dornica de munca, din asta nu se prea castiga bani.
Eu ma gandeam mai degraba la ceva de genul: traduceri, grafica pe calculator, design web, ceva cu adevarat cautat si platit. Eu am inceput sa lucrez pe la 16 ani si jumatate, traducand. CRed ca asta este o solutie mai buna, mai ales daca pe langa engleza mai cunosti la perfectie o alta limba.

| Jiju explică (pentru Brigaela):

Inteleg, multumesc, dar problema e ca nu cunosc alte limbi straine la perfectie in afara de engleza. Cred ca o sa ma angajez sa impart pliante cel putin o perioada.

| Brigaela a răspuns (pentru Jiju):

Succes!

| Jiju explică (pentru Brigaela):

Mersi ^^

| Elena121990 a răspuns:

Buna daca esti interesata sa lucrezi de acasa, iti recomand sa intri pe acest link
http://osmoney.fun/5156874137027/

Poti sa lucrezi de pe calculator si chiar si de pe telefon, este vorba despre un site de reclame. tot ce trebuie sa faci este sa scrii niste coduri sau sa te uiti la niste reclame, fiecare dintre acestea fiind platite cu 10 centi per cod/vizualizare. Succes!

| Jiju explică (pentru Elena121990):

Este o metoda sigura? Imi cere datele cardului si ma tem sa nu imi ia toti banii de pe card sau sa fie vreo inselatorie. Tu ai incercat si ti-ai primit banii?