| Delicv3nt a întrebat:

Salut.Momentan sunt la liceul energetic la profil electric, si vreau sa imi fac un transfer la liceul militar din breaza.am inteles ca nu este posibil dar as vrea mai multe raspunsurii sigure. daca puteti sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Nu poti pentru ca la un liceu militar se dau testare psihologică, probă sportivă şi interviu final de evaluare, probe cu caracter eliminatoriu, inainte de examenul propeiuzis la matematică şi limba română. Poti sa faci asta doar la anul! Bafta!

2 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Suna la secretatriatul liceului militara si intreaba daca sunt de acord sa dai diferenta la ce ti-a scris mai jos luiza

| dorulacatus a răspuns:

Pentru liceul militar va trebui sa dai diferența de niște probe cum ar fi cele fizice, dar cred ca e posibil sa te transferi