| Etc_Niky_1998 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Acum termin clasa a 8 si vreau sa dau la liceul militar breaza.Am inteles tot ce trebuie sa fac la proba scrisa. cea fizica unde cred ca o sa am probleme la alergat... si nu stiu cum sa fac sa pot alerga mai repede si mai este proba psihologica, unde am nevoie de voi.In ce consta aceasta proba?

1 răspuns:
| PooChai a răspuns:

La alergat poti sa incepi un antrenament dur...si de proba psihologica nu trebuie sa iti faci griji, pun doar cateva intrebari simple