| PeeWee96 a întrebat:

Stie cineva daca ma mai pot înscrie la seral in perioada asta?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Eu cred ca se poate. Anul trecut se putea incepe din februarie, deci din al 2-lea trimestru. Dar acum s-au modificat trimestrele scolare si au ramas doar doua. Trebuie sa mergi la secretariatul liceului la care vrei sa te inscrii la seral si sa intrebi acolo.

| Raducons a răspuns:

Merită sa intrebi la secretariatul liceului. Spui ca ai fost plecat pate cine stie, scoala nu a inceput de mult, cred ca se poate daca se vrea din partea lor

| gogu220 a răspuns:

Dacă ai pus această întrebare aici, mă gândesc că ar fi mai bine să nu te înscri la nici un liceu. Ar fi o pierdere de tinp şi pentru tine şi pentru ei. Mai bine distrează-te şi trăieşte-ţi viaţa.