| george123332 a întrebat:

Salut sunt băiat și vreau să îmi las părul să crească până la umeri! Credeți că e o idee bună? Nu vreau să-mi i-ai bully

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Nu ti-as recomanda sa iti lasi parul pana la umeri, ai sa arati ca o fata si e posibil sa iti iei bully.
In schimb ti-as sugera sa ai un par lung in stilul lui Owen Wilson, mi se pare mult mai fain asa.
Si nu trebuie sa tii cont de bully cand e vorba de ce iti place in viata si daca vrei sa incerci ceva, in general nu trebuie sa te intereseze de ce zic ceilalti despre tine.
Iar daca ai probleme cu batausii te aperi, nu ii lasi sa faca misto de tine. Daca tipa la tine le atragi atentia sa nu mai tipe la tine iar daca te ataca fizica te aperi si ii bati si tu la randul tau.

| george123332 explică (pentru LordCristobal):

Eu aș vrea până la umeri ca să îl pot prinde în coadă. E o idee bună dacă îl prind în coadă?

| LordCristobal a răspuns (pentru george123332):

Da,vezi sa nu fie coada foarte mare.

| LordCristobal a răspuns (pentru george123332):

Daca vrei sa ai parul prins in coada ar fi bine sa ai modelul de freza a lui Steven Segal.

| george123332 explică (pentru LordCristobal):

Faza este că eu vreau să-mi las părul mai lung de umăr

| george123332 explică (pentru LordCristobal):

Eu vreau să-mi las părul mai mare deci coada o să fie mare. Ce să fac ca să fie mai mică coada?

| LordCristobal a răspuns (pentru george123332):

Tu faci ce vrei daca vrei sa ai coada mare e treaba ta dar ar fi mai bine sa ai o coada mai mica la spate.
Nu se vede fain sa ai o coada mare la spate.

| george123332 explică (pentru LordCristobal):

Dar nu merge să o ascund

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-ar putea sa fie exact ce nu vrei, dupa ce va creste.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, de ce nu, atata vreme cat il vei spala la 2-3 zile si il piepteni zilnic, va arata curat, ordonat si placut.
In orice caz, trebuie sa te interesezi de regulamnetul scolii, daca te accepta cu parul lung.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Păi cat timp ești elev probabil vor avea un motiv să râdă de tine. Uită-te la filmele cu vikingi, la ăia le stă bine că au mușchi sau barbă. Tu ce ai?

| george123332 explică:

Mie frică că dacă îl las lung până la umeri o să îmi placă atât de mult încât o să-l las să crească în continuare