| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa imi las parul sa imi creasca ca al lui Maluma.In timp credeti ca o sa creasca?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1 an poate

| sierra1 a răspuns:

Dacă azi eșt chel, într-un an jumătate ajungi ca el în pozele astea
https://www.billboard.com/......over-shoot

| Lioana a răspuns:

Nu stiu care e lungimea parului tau acum, asa ca calculeaza tu avand in vedere ca parul creste 1 cm pe luna.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Un an.

| Tpuist a răspuns:

Părul crește 15 cm pe an.

| Andrei_Robert_1994_lPpI explică:

Am 15 ani.Ce credeti o sa ma faca sa arat matur?

| HazelEyes77 a răspuns (pentru Andrei_Robert_1994_lPpI):

Nu te face sa arati matur. Poate daca iti lasi si barba mai incolo. Sunt baieti care le sta asa bine cu parul lung! Eu una intorc capul cand ii vad pe unii cu plete pe strada- mi se par foarte draguti.

| Andrei_Robert_1994_lPpI explică:

Cand va creste trebuie sa ii dau o forma sa arate la fel?