| Johnny3439 a întrebat:

Salut, sunt pasionat de fotbal si am o mare problema toti imi spun ca eu sunt jucator care sa stea mereu in fata portii, sa dau suturi si sa dau cu capul, dar mie imi place si la mijloc sa joc si am o problema mare,toti dar absolut toti imi spun sa tin prea mult de minge cand primesc pasa,nu sunt egoist si dau pasa dar cand fac preloarea sunt prea incet, cica sunt ca un bolovan. Sper ca ma puteti ajuta cu antrenamente video sau altelebig grin

Răspuns Câştigător
| andrey663 a răspuns:

Fi mai spontan,gandeste-te mereu ce ai face daca ai primi pasa,si atunci cand vrei primi, vrei fi pregatit, si daca toti spun ca esti bun in fata portii, atunci stai acolo, dar nu uita ca mereu e bine sa cobori uneori,

| Johnny3439 explică (pentru andrey663):

Multumesc de raspuns!

2 răspunsuri:
| CorneliaC a răspuns:

NU stiu ce sa zic pentru ca nu ma pricep la fotbal