| alexandruenache a întrebat:

Salut, sunt student la medicina generala anul 1 si as dori sa ma transfer la medicina militara. Conform noii legislatii am inteles ca este posibil transferul maxim pana la sf anului 3. Stie cineva daca este posibil sau cum trebuie sa procedez?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Acolo se intră după un examen extrem de strict - dacă n-ai pe mama/tata cel puțin general, uită și și continuă liniștit unde ești

| alexandruenache explică (pentru sierra1):

Chiar asa greu e?

| sierra1 a răspuns (pentru alexandruenache):

De intrat cu examen, da

| xdAlexandraxdd a răspuns:

Scuză-mă, îmi poți da, te rog, mesaj? Eu sunt junior și nu pot.