| Mito a întrebat:

Sunt student in anul 1, la Facultatea de Mecanica din Craiova si imi place sa fiu o fire independenta astfel, as dori daca m ar putea ajuta cineva sa mi gasesc un part time job. M ar interesa mai mult impartirea de flyere sau ceva ce sa mi ofere posibilitatea sa mi fac eu programul pentru ca imi doresc sa prind toate orele la facultate. Ma poate ajuta cineva? Va multumesc

1 răspuns:
| cosmywooz a răspuns:

Incerca sa te angajezi la un mol sau un magazin mai important si imparti fluturasi.etc si vei avea timp de facultate si de job