| Eucory a întrebat:

Sunt un pic nedumerita, de aceea, am nevoie de ajutorul vostru... As vrea, ca dupa terminarea liceului, sa dau la facultatea de Arhivistica din cadrul Academiei de politie Alexandru Ioan Cuza, dar nu sunt prea bine informata. Imi puteti oferi si mie cateva detalii privind aceasta facultate, in special modalitatea de admitere, la ce dau probele si daca imi ofera loc de munca dupa terminarea studiilor, bineinteles si alte informatii imi sunt de ajutor. Va multumesc, anticipat!

2 răspunsuri:
| MinionDodo a răspuns:

Aceasta facultate are un site de pe care poti afla toate aceste lucruri: http://www.academiadepolitie.ro/
In cazul in care site-ul nu iti este de ajutor, contacteaza-i la numarul de telefon 021.317.55.23 de unde poti afla tot ce doresti sa stii. Bafta :)

| Eucory explică (pentru MinionDodo):

Acest site l-am accesat si eu, dar nu imi este de ajutor, si de sunat n-as vrea... As fii dorit niste informatii de la persoanele care sunt la aceasta facultate... oricum, iti multumesc