| stefstefansteff123 a întrebat:

am 18 ani si cica vreau sa devin reprezentant avon. As avea cateva intrebari:
1. Primul catalog vine gratuit?
2. Cum sa fac daca cineva vrea o comanda si nu prea e sigur (sa ii cer banii pe loc si sa ii zic sa astepte comanda sau sa ii cer o taxa pentru a ma asigura ca nu se razgandeste?)
3. Sa zicem ca azi am deveni reprezentant, si nu am facut nicio comanda pana acum, primesc catalogul? Si daca il primesc exista vreun timp ca sa fac vreo comanda?
4. Daca acumulez o comanda de 400 lei, cati bani imi revin?
5. Cum fac cu plata? Ma duc cu bonul de la Avon la bcr si platesc acolo cand am banii? (Si daca platesc acolo, banii mei unde sunt/sau cum ii primesc?)
6. Daca nu vreau sa mai fiu reprezentant ma taxeaza cu ceva sau pot pleca pur si simplu?
7. Pot deveni lider daca spun la cativa prieteni sa ma ajute? (daca da, cate persoane trebuie?)
Cam astea sunt intrebarile happy scuze ca sunt atat de multe dar e primul meu job si vreau sa imi iasa cat de cat

1 răspuns:
| nicutaN a răspuns:

Buna! eu sunt reprezentant Ladys de ceva vreme si sunt multumita de produse si de comisioane. Daca vrei sa mi te alaturi acceseaza link-ul https://ladys.ro/promo/1/NN8DI41O si o sa te contactez eu. O zi buna! :*