| Mark72 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul tau. Am 15 ani si am nevoie de niste bani in plus, de care parintii mei nu dispun momentan. Nu stiti, este vreun site unde poti sa faci bani online, fara sa ai nevoie de card? Dau funda! big grin

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt o groaza de siteuri online, dar 99% folosesc card sau paypal... insa sa nu te astepti la mai mult de 1-2$ pe luna

| AdiTorrent7 a răspuns:

Diferite site-uri iti propun tot felul de initieri in diverse actiuni publicitare dar majoritatea sunt o mare pierdere de timp;

| AdiTorrent7 a răspuns:

Mai mult decat atat s-ar putea sa-ti solicite tie bani pentru inceput;

| Adytzzzuuu a răspuns:

Salut Mark, am eu ceva potrivit pentru tine, te rog adauga cojo_adrian_daniel@yahoo.com si vorbim acolo. O zi buna sa ai!