| Danut2017vasile1989Andrei a întrebat:

Am o dilemă. Am 15 ani și aș vrea să îmi fac o carieră în programare. Chiar dacă sunt la vârsta asta,cunosc bazele PHP,Python,Java,C++ și HTML. De curând am descoperit game tester-ul. Din punctul vostru de vedere, care carieră vi se pare mai ușoară? Cea de programator sau cea de game tester? În care din cele 2 suntg interviurile mai ușoare? La ce firmă aș putea aplica?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"game tester" - ce fain, te joci și capeți bani.

"La ce firmă aș putea aplica?"
La câte știi tu la cinșpe ani, apkică la toate firmele (dacă nu se desființează cumva până termini tu școlile)

| Danut2017vasile1989Andrei explică (pentru sierra1):

Este legal asta?

| sierra1 a răspuns (pentru Danut2017vasile1989Andrei):

Ce?

| Danut2017vasile1989Andrei explică (pentru sierra1):

Adică,la ce firmă mai concret pot aplica fără să îmi respingă cv ul?

| sierra1 a răspuns (pentru Danut2017vasile1989Andrei):

Repet:
La câte știi tu la cinșpe ani, aplică la toate firmele (dacă nu se desființează cumva până termini tu școlile)

Răspuns utilizator avertizat