| Aidin2000 a întrebat:

am o intrebare pentru cine stie.
In Bucuresti ca si vorbitor de limba farsi potii gasi un job intr-un call centre sau orice
Si cat ar fi salariul de inceput va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| neacsumihai2009 a răspuns:

Eu te pot recomanda unei mari companii pe ce vrei sa faci. Scrie-mi in privat. Cat despre salariu, aproximez undeva la USD 1000 sau 1000 EUR

| Aidin2000 explică (pentru neacsumihai2009):

Salut nu iti pot din pacate sa iti trimit mesaj in privat.
Intrebarea mea a fost mai mult orientativa eu in prezent locuind in Anglia temporar.
Dar ma voi muta inapoi in Bucuresti in cateva lunii.
Daca si atunci ai putea sa ma recomanzii acestei companii iti voi ramane dator cu un "suc" laughing
Sau imi potii lasa numele companiei.
Astept un mesaj de la tine cu adresa ta de email ca sa te pot contacta cand va fi nevoie.
Mersi!

1 răspuns: