| sickoffallthings a întrebat:

Am o nelamurire nu stiu ce sa fac sa imi dau ecdl-ul sau sa nu mi-l dau. Daca stiti daca ma ajuta cu ceva in afara de faptul ca nu mai dau competente digitale la bac. Doresc mai multe informatii.

Răspuns Câştigător
| sspyddy a răspuns:

Este bun si eu l-am dat nu numai ca te scuteste de prba de la bac dar ecdl-ul este ca un fel de recomandare diploma in pc adica arata angajatorului ca sti sa lucrezi cu world excel etc. si este un avantaj ca este recunoscuta si in alte tari
funda?