| Stefanbossnet a întrebat:

am o problema!
Acum 1 ora am facut un site ucoz si am pus un chat, eram adminul, puteam sa dau ban, si sa fac alte chestii acum 5 minute am iesit de pe site si am intrat iar dar pe chat am aparut sub alt nume si nu aveam obtiunile de admin, dar pe site eram logat ce sa fac sa reiau statusul de admin? va rog dati-mi o sugestie

Răspuns Câştigător
| BruNNeTu a răspuns:

Faci in felul urmator
1.Sub chat pe site ai Go Large!
2.Automat te va trimite pe pagina xat-ului tau
3.Sus ai edit dai click pe el si akl ai adress mail si password
si gata daca nu te descurci o sa fac un tutorial sa vezi

5 răspunsuri:
| BruNNeTu a răspuns:

Sal intra pe www.xat.com si Logheazate nu mai ai admin pentru ca esti deconectat bft

| Stefanbossnet explică (pentru BruNNeTu):

@BruNNeTu cum ma loghez?
cu ce parola?
ca nu mi-a cerut pass cand am pus chatul
pe site

| Stefanbossnet explică:

Ce sa ma fac?
nu mai am control asupra chat-ului

| Ionutz_Alex_1997 a răspuns:

Cum sa pun un chat xat pe un site facut pe ucoz?