| EnvyMe a întrebat:

Astazi cand am intrat pe site nu eram logat si cand am dat sa ma loghez mi-a aparut alt username decat cel pe care il aveam. Aveam usernameul EnvyU si acum imi apare userul asta ...care nici nu l-am facut eu straight face stie cineva cauza? wtf?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eşti absolut sigur/ă că ultimul tău nickname nu era "Daniel20"?
A fost adăugat acel număr la numele de utilizator pentru eliminarea nickname-urilor identice. Află mai multe de aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2188.

Şi nu e problemă. Oricând îl poţi înlocui cu oricare altul. Singura condiţie e să nu existe deja în baza de date.
Succes.

| EnvyMe explică (pentru NOname):

Ba da eu aveam nickul ala, dar nu inteleg dc mi s-a intamplat asta acum cand am avut envyu aproape 2 luni, si mi-au disparut si intrebarile/avatarul/punctele. eh oricum nu conteaza

NOname
| NOname a răspuns:

Interesantă descoperirea lui Greece...

E clar că s-a făcut o greşeală.
Trimite un mesaj la Contact şi cere soluţionarea problemei! Succes.

greece12
| greece12 a răspuns:

Eu ti-am raspuns ieri la o intrebare si erai EnvyU.
Contul tau exista,nu e inexistent,ceva se intampla,trimite o cerere, o intrebare la Contact, o eroare trebuie sa se fi strecurat!
Am un minut de cand ti-am accesat contul EnvyU.Ai 118 raspunsuri, 20 de raspunsuri castigatoare si 5 intrebari.
Detii contul din 2nov 2011 si esti nascut la 18 ian 1990.
Toate datele sunt luate de pe contul tau, EnvyU!
Adica asta:
http://www.TPU.ro/utilizator/ivwo
Trimite un mesaj la Contact, ceva s-a intamplat, nu-ti poti pierde contul in felul asta!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Trimite-i un mesaj adminului http://www.TPU.ro/contact
Va rezolva el/ea problema.