| bunicosf a întrebat:

Am si eu o problema cu conditia fizica.

Am fost la un concurs de dans sportiv si pe la al IV-lea dans mi s-a cam terminat benzina!

Ce as putea sa fac pentru o conditie fizica mai buna? sa alerg?
happy

3 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Alimenteaza de la petrom. au benzina cu cifra octanica superioara

| Sabryy a răspuns:

Pai ar trebui sa:
a) consumi multe fructe/legume
b) sa te apuci de un spot un pic mai "dur" cum ar fi basket-ul.
c) sa fachi jogging everyday.

happy Paaahappy

| Adina822 a răspuns:

Pai incearca sa fii intotdeauna mai bun decat tine. Ideea cu alergatul este foarte buna si ai putea sa incepi sa mananci batoane energetice musli (facute in casa bineinteles).