| Gabriel_Catalin_1998 a întrebat:

Am terminat clasa a XII-a si mai departe merg la Facultatea de Matematica Informatica - Bucuresti. Puteti sa-mi spuneti cum pot obtine un loc la camin?

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca vei citi "Metodologia de cazare " din link-ul :http://www.unibuc.ro/n/organizare/diradmin/d-camine/Cazare_Studenti.php vei afla direct de la sursa!

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru alessia5158):

Daca vrei sa aflii de la sursa cea mai de incredere e secretariatul pentru ca site-ul nu e mereu actualizat

| LittleBugsBunny a răspuns:

Te duci la repartizarea de camin. Dupa ce te-ai dus la secretariat sa te inscrii lasi toate actele samd intrebi si de data repartitiei caminelor. Caminele se dau in functie de nota. In anul 1 in functie de nota de la bac/nota de admitere in facultate si in anii urmatori in functie de mediile anilor trecuti

| Gabriel_Catalin_1998 explică (pentru LittleBugsBunny):

Ok!
FMI are mai multe camine, ma duc la care vreau? laughing

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru Gabriel_Catalin_1998):

Da laughing acum daca ai o nota buna alegi camine mai bune decat altii