| damanda1 a întrebat:

as dori sa stiu daca se poate trai cu 1000 lire pe luna in Londra si daca da in ce parte a Londrei, intentionez sa plec cu aproximativ 3000 lire la mine, odata ajuns acolo sa imi gasesc o locuinta apoi sa imi fac actele si cat mai curand posibil sa imi gasesc de munca in orice domeniu. As dori sa stiu care credeti ca sunt sansele de reusita (tin sa mentionez ca vorbesc engleza la un nivel destul de bun)

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e chiar asa de roz viata precum crezi tu. Londra e extrem de scumpa, in banii aia o chirie undeva pe la periferi probabil, iar transportul public si mancarea sunt scumpe rau... dar na depinde si de noroc si cat de repede iti gasesti de munca