| suiramikkk a întrebat:

doar ce am terminat liceul si am depus cateva cvuri online, astazi am fost apelat de la firma "Generali" am inteles ca aceasta firma se ocupa cu asigurari.
Mi-a fost programat un interviu luni la ora 11, as dori sa stiu ce fel de intrebari pot primi, pentru cei din domeniu, si daca trebuie sa mai am ceva la mine, mulutmesc!

1 răspuns:
| Bordas_Ionut_1998 a răspuns:

Salut ar trebui sa iti ei cateva lucruri despre tine. Diplome sau recomandari. Cat despre intrebarI or sa te intrebe daca ai experienta si alte lucruri despre tine