| CiochiuDragos a întrebat:

Salut TPU! Doresc să fac facultatea de matematică-informatică în Craiova.Sunt clasa a XI a la un Colegiu de top din Craiova (pentru cunoscători e vorba de Velovan) și mă întreb cât de bun trebuie să fiu în liceu la mate pentru a face față facultății (cam ce note trebuie să am în liceu la mate: algebră /trigonometrie /analiză matematică etc ) dacă sunt pe științe ale naturii, cât despre info am înțeles de la cineva de la facultatea de informatică tot din Craiova că te ia de la 0.
Dacă aveți și alte informații despre aceasta aștept cât de multe informații.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

~sunt... la un Colegiu de top din Craiova...cât de bun trebuie să fiu în liceu la mate pentru a face față facultăți~

dacă-ți iei bacul pe bune, cu 5, ești perfect