| RobySz98 a întrebat:

Ce profil de liceu sa aleg? Mate-info sau stiinte ale naturii? Eu inclin mai mult spre mate-info dar daca doresc sa devii programator,trebuie sa stiu perfect matematica? Mie de asta imi da dubii,ca eu nu ma pre descurc la exercitii foarte grele si la stiinte ale naturii cum e? Ca daca vreau sa merg acolo la stiinte as vrea mate-fizica, dar cum alegi ce faci? Ca eu stiam ca e la stiinte mate-fizica sau bio-chimie.Cum alegi una din ele?

Răspuns Câştigător
| AlexCătălin21 a răspuns:

Iti recomand mate-info daca vrei sa ai un viitor, acolo trebuie sa stii doar informatica si algebra.

5 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Important este ce vrei tu sa faci la facultate. Poti face filologie si la facultate sa alegi orice altceva daca iti place.

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Stiintele Sociale

| RobySz98 explică (pentru Banyik_Ionutzz_1998):

Si...ce ajungi de acolo?

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns (pentru RobySz98):

Mecanic pe santier, agricultor(pentru asta nai nevoie de liceu ) sau vacar laughing

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Sincer un var de al meu a dat la filozofie si acum este in politie cu un grad foarte bun