| Alessandro1_1393 a întrebat:

Salut TPU: Ia-ta care este problema mea: sunt handbalist si in orasul din care sunt eu nu am viitor(vreau sa devin handbalist). As dori sa merg la Odorhei, dar fara parintii si acolo se vorbeste numai maghiara si parintii nu vor sa ma lase.Cum sa ii conving sa ajung acolo?(P. S nu prea am rezultate bune la scoala)

Răspuns Câştigător
| ProCulturism a răspuns:

Doua cuvinte:
Urmeaza-ti visele!

3 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Ia-tastraight face se vede ca nu ai rezultate bune la scoala.inainte de a fi handbalist invata sa scrii corect in limba romana. in fine, urmeaza`ti visul.

| VladimirPutin a răspuns:

N-ai 18 ani?

| Alessandro1_1393 explică:

Nu n-am 18 ani adica. daca astept pana la 18 ani, s-a dus totul. Deja imediat fac 16 ani si trebuie sa semnez contract si de aia ma gandesc sa merg acolo