| REEEAAAAADEAAAAACASSS0202 a întrebat:

Salut TPU! La scoala se organizeaza o tabara si mi-as dori si eu sa merg, dar problema este ca parintii mei nu ma lasa deoarece este in Moldova (foarte departe de orasul in care locuiesc). Ce sfaturi mi-ati da ca sa-i conving? Tabara este peste 2 saptamani. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| MariaQuenn27 a răspuns:

Spumele că este obligatoriu.Sau daca vine acum vacanță și la tine, spumele că vrei sa stai și tu mai mult cu colegi tai

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MariaQuenn27):

Vai draga da ce spume ai, spumele tu

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tabara scolara la categoria "sex si dragoste?"
Asta-i intrebare pusa la misto, deci demna de ignorat!

| Goete a răspuns:

Arata-le rezultatele bune scolare si spune-le ca acum ai nevoie de desconectare

| Goete a răspuns:

Eu cred ca nu te lasa oentru ca sa nu faci sex (de asta ai pus intrebarea la Dragoste si Sex, nu?)

| REEEAAAAADEAAAAACASSS0202 explică (pentru Goete):

Am pus-o la categoria asta doar ca sa-mi raspunda mai multa lume pentru ca daca puneam la alta categorie nu vedea nimeni sad

| Goete a răspuns (pentru REEEAAAAADEAAAAACASSS0202):

Ce logica ai... sau n-ai

| darrio2007 a răspuns (pentru REEEAAAAADEAAAAACASSS0202):

Poate fi stearsa daca nu respecti categoria.